Hakkımızda

Merkezi İstanbul’da bulunan Novelfarma, yenilikçi ve büyüme odaklı bir ilaç firmasıdır. Novelfarma; yenilikçi ilaçlar ve tıbbi cihazlar geliştirmek, üretmek ve tüm dünyada hastalara sunmak üzerine odaklanmıştır.

Novelfarma; nadir ve kalıtsal hastalıklar, medikal estetik, dermatoloji, obesite, pediatrik hastalıklar ve sindirim sistemi hastalıkları alanlarında tedavi çözümleri sunan yenilikçi bir ürün portföyüne sahiptir.

Novelfarma inovatif ürün geliştirmeyi hedefleyen AR-GE yaklaşımı, 50’den fazla ürün geliştirme programı ve 10’a yakın klinik çalışma portföyü ne sahiptir. Hedefimiz orjinatör firma olarak ilaç sektöründe geniş yeni ürün portföylerinden birine sahip olmayı hedeflemektedir.

Başarılarımızın temelini inovasyon ve çalışanlarımızın yetenekleri oluşturuyor. Yeni teknolojiler üreterek, Ar-Ge projelerine yatırım yaparak, çalışanlarımızın gelişimini destekleyerek süreklilik sağlıyoruz.

Novelfarma, Ar-Ge faaliyetlerine yatırımın yanı sıra inovasyonu da desteklemektedir. Önde gelen üniversiteler, kamu araştırma enstitüleri ve partner şirketlerle iş birliği yaparak daha fazla inovasyon üretiyoruz.

Novelfarma; portföyünde bulunan ürünleri Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika, Afrika ülkeleri ve Asya ülkelerinde ruhsatlandırmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Novelfarma; sorumluluklarının bilincindedir ve insan odaklı anlayışla tüm paydaşları ile sürdürülebilir iş anlayışını benimsemiştir.

Novelfarma logosu; ülkemizin tüm dünyadaki simgelerinden biri olan lale figürü ile ilaç ve eczacılığın simgesi olan havan figürünün bir kombinasyonudur.